Automatyka domowa Wrocław

Informacje

Dodany: 2018-08-19
Kategoria: automatyka

art

Automatyka domowa Wrocław

Dzięki dzisiejszej metodzie można automatycznie sterować roletami w całym domu, bramą wjazdową lub również nowymi urządzeniami podłączonymi do organizmu. Integracja z wideodomofonem – panel automatyki domowej full flat 4,3”, poprzez który prowadzi się całym domem, potrafi żyć jednocześnie panelem wewnętrznym wideodomofonu; Technologia LED tak bardzo dzieli się od dawnego oświetlenia żarowego na 230V, że wykonanie instalacji jak do starego oświetlenia, a wtedy szukanie rozwiązań do zainstalowania tam oświetlenia LED jest ciężkim błędem!

Jak wyraża się, rozsądne, inteligentne światło jest wielkie dla środowiska naturalnego nie wyłącznie ze względu na sprzyjanie energooszczędności, ale również ze powodu na ochronę ciemnego nieba przed zbędnym zanieczyszczeniem światłem. Schodowe czujniki ruchu ALFA i DELTA idealnie współpracują ze sterownikami schodowymi wielopunktowego oświetlenia LED smartLEDs , a także z wieloma różnymi urządzeniami sterowanymi poprzez uniwersalne wyjścia NPN typu OC (Open Collector), będąc przy tym pozbawionymi wad pozostałych, widocznych na targu czujników. Dzięki zdalnwej kontroli zezwalającej na monitorowanie urządzeń automatyki swej w Twoim domu można, za pomocą smartfonu, komputera, tabletu, wydawać polecenia na przestrzeń, nawet jak jesteś poza domem.

Inteligentny dom

Dla użytkowników systemu alarmowego JABLOTRON rozwiązaniem jest użycie możliwości współczesnej automatyki przy wykorzystaniu odpowiednich modułów rozwiązań dla sterowania. W obecny porządek w jakiejś chwili można obejrzeć, czy okna dachowe, brama garażowa lub drzwi są zamknięte, upewnić się, że lokal jest miły. Będąc do dyspozycji tablet lub pilot możemy wydawać oświetleniem, roletami, ogrzewaniem i klimatyzacją, nagłośnieniem czy kinem domowym, sprawdzić co się dzieje na zewnątrz, jeśli mamy kamery, otworzyć bramę niespodziewanym gościom.

„Inteligencja” polega przeważnie na ostatnim, że dobre procesy mogą przebiegać bez ingerencji domowników, np. zamykanie rolet zmroku lub przy silnym wietrze, symulacja naszej obecności w domu podczas urlopu, wyłączenie ogrzewania, gdy temperatura za zewnątrz wzrośnie. W ofercie sklepu znaleźć można i ograniczniki mocy oraz pozostałe udogodnienia oraz dodatki techniczne, dzięki którym inteligentny ród z marzenia, bycie się rzeczywistością. Gdy nie jest nas w lokalu, możemy zdalnie włączyć światło, żeby przechodzący obok myśleli, że gość stanowi w pomieszczeniu.

I chociaż wielkość mieszkania, ani obecność ogródka nie ma prestiżu na to, jak szczęśliwy jest bliski pies (w obu sukcesach to spacery powinny zaspokajać jego potrzebę aktywności!), to o pamiętać kilku rzeczach, które uczynią swój nowy dom miejscem zdecydowanie dużo otwartym dla psa. Dlatego też warto poświęcić swój wolny moment na przemyślanie rozplanowanie wszystkich przedmiotów w terenu domu i pewne zdefiniowanie znaczeń dla nich przeznaczonych. Każda cwaniara co szuka nie wiadomo czego powinna się tak nadziać i dostać nauczkę Ciekawe tylko kto Was będzie nadal chciał przeleciane przez kilkunastu kolesiNa pewno normalny gość i otwarty nie weźmie sobie takiej wywłoki.

Zaawansowana technologia sieciowa domu inteligentnego pozwala przystosowywać i uczyć system zgodnie ze Można dokonać swój idealny system, używając dowolnych kombinacji urządzeń wskazanych na diagramie, a Panasonic pracuje już ponad wieloma nowymi urządzeniami, jakie będzie bogata spokojnie dać do sieci, gdy zostaną się dostępne.

Sterowanie oświetleniem

Logiki sterujące narzędziami w zadanym czasie lub w zysku zewnętrznych bodźców” wykrytych przez detektory takich jak: wykrycie ruchu, osiągnięcie zadanej temperatury, poziomu jasności i.t.p. Dzięki temu potrafimy zaprogramować np. załączenie światła po wykryciu ruchu, załączenie oświetlenia w zieleńcu bądź zamknięcie rolet zmierzchu i odsłonięcie rolet i wyłączenie oświetlenia świcie.

Cela obecna jest tyle ciekawa, że że wpływać niezależnie od tego czy korzystamy w polskim domu wspomniany system SmartHome albo także nie. Postęp technologiczny przydałby się do powstania takich systemów inteligentnego domu, które umożliwiają szybki montaż, a przy obecnym są tanią i dobra metodą pytania tego, co aktualnie dzieje się w domu. Dzięki temu dużo urządzeń więcej będzie potrafiło być badany zdalnie bądź rządzony przez AI. Technologia smart home nie musi wiązać się ale ale do sfery mieszkalnej – zdaniem Arie Barendetch z Wired Score, kolejną przestrzenią, w jakiej to rozwiązanie może dojść olbrzymią popularność, jest powierzchnia biurowa.

Generalnie jednak, sądząc po rosnącej popularności „inteligentnych domów”, oczywiście w porządku 10 lat staną się one standardem, na bliskiej zasadzie jak np. garaże podziemne – kiedyś zarezerwowane dla mieszkań z górnej półki, dziś dostępne już chociażby w segmencie popularnym mieszkań spełniających wymogi MDM. Digitalizacja takich pomocy to trudno miecz obosieczny – ile możliwość sterowania wszystkim za usługą tylko głosu, spięcie wielu urządzeń w ramach jednego ekosystemu to rzeczywiście kuszące perspektywy, należy tworzyć się z takimi problemami, jakie potrafią nastąpić „po drodze”. System odpowiedzialny za nie koncentruje się z budowie czujników temperatury (które również sterują ogrzewaniem) i dymu oraz z budowy przeciwpożarowej – systemu zraszaczy.

Zdalne sterowanie oświetleniem

Co znacznie wszystkie kamery zainstalowane w bloku mają możliwość również podglądu online, dzięki czemu możemy zobaczyć, co dzieje się w swym domu nawet w czasie naszej nieobecności. Głównym zadaniem instalowanego sposobu jest poprawa komfortu użytkowania, a i zwiększenie funkcjonalności, podniesienie bezpieczeństwa, jak i obniżenie kosztów eksploatacji przez stosowanie ekologicznych rozwiązań. Otwarcie drzwi, zmrok, zbliżająca się burza lub gradobicie automatycznie uruchamiają założone przez Ciebie funkcjonalności takie jak: włączenie oświetlenia w apartamencie oraz przed domem, zamknięcie okien dachowych, opuszczenie rolet itp.. Automatycznie uruchamiane sceny nie przeszkadzają w sterowaniu ręcznym poprzez wyłączniki ścienne czy nawet zdalnym przez telefon czy smartfon.

Kwestią, która świadczy na korzyść takich rozwiązań, jest także to, że systemy inteligentnych domów pozwalają na poczynienie znacznych oszczędności na wydatkach ponoszonych na eksploatację budynku i wpisują się w treści budownictwa ekologicznego. Potrafi się wydawać, że wyposażenie apartamencie w tak zaawansowaną technikę to skomplikowany temat, natomiast toż właśnie złudzenie i wszelka dziedzina że zostać się zautomatyzowana. Dzięki niemu umiesz zdalnie (za pośrednictwem Internetu czy telefonu) sterować urządzeniami automatyki domowej jak np. ogrzewaniem, klimatyzacją, podlewaniem trawnika, drzwiami garażowymi, bramą wjazdową itp.

Automatyka domowa

Dzięki ich rozwiązaniom znacznie prostym kosztem możemy napawać się komfortem który sprawia nam system automatyki domowej „MiniDo”, i po przejściu go w system „D2000i” Stoimy się posiadaczami w szerocy funkcjonalnego inteligentnego domu. Obecnie możliwe istnieje dodatkowo sterowanie za pomocą telefonu, komputera lub tabletu, ale chce to podłączenia dodatkowych elementów oraz co za tym chodzi koszt takiej instalacji rośnie. Średni okres zwrotu kosztów założenia instalacji inteligentnego domu ciężko w inteligentne domy Wrocław postępowanie ogólny oszacować gdyż chce od indywidualnie zastosowanych rozwiązań, tutaj stopnia rozbudowania automatyki domowej czy rodzaju stosowanego ogrzewania.

Niezależnie od tego, jaki kierunek rozwoju zdejmie w perspektyw technologia smart home, już dziś posiada ona kuszącą propozycję dla kobiet potrzebujących nie tylko zmienić swój komfort życia, ale również odpowiednio zabezpieczyć swój inteligentny dom Wrocław.

Także jak kilkanaście lat temuż sporo z nas dziwiło się, czy systemy solarne naprawdę są energooszczędne, właśnie właśnie możemy pochylić się nad systemami inteligentnych domów. To przede wszystkim zarządzanie siecią teleinformatyczną, sterowanie oświetleniem (zarówno wewnętrznym, jak również zagranicznym), które reaguje na obecność lub luka w miejscach oraz stopień natężenia naturalnego oświetlenia To zarówno sterowanie ogrzewaniem w wszystkim z wnętrz w prywatna, stosowanie systemu alarmowego i monitoringu, podnoszącego bezpieczeństwo, a ponadto sterowanie wentylacją, filtracją i klimatyzacją, wraz z monitoringiem jakości powietrza, okresu jego zanieczyszczenia i wilgotności. Kiedy zatem wcześniej zostało wspomniane, urządzenia stosują się ze sobą drogą bezprzewodową, a nie wymagają okablowania, a co za tym chodzi, ich budowa nie jest uciążliwa dla użytkowników domu.

Centrala pogodowa

Dla dużo osób jedną spośród najważniejszych zalecie, jakie daje instalacja w zakładzie tego typu systemu będzie toż, że przy zastosowaniu jednego małego urządzenia np. telefonu czy tabletu z zainstalowaną odpowiednią aplikacją można sterować wszystkimi systemami zainstalowanymi w zakładzie. Inteligentne być mogą się też szczególnie oryginalne elementy, takie jak oświetlenie, alarm, ogrzewanie czy klimatyzacja, a również inne, mniej powszechne elementy, uczestniczące w dostosowaniu domu pod swoje sprawy. A ten jedyny czujnik (i po przeprowadzeniu odpowiednich ustawień), chyba nie tylko włączyć światło, ale także uruchomić dźwięk syreny, zainicjować nagrywanie wydobywającej się w otoczeniu wejścia celi i wysłać powiadomienie na smartfon właściciela domu całym zdarzeniu.

Zakładam, że czytałeś ważną faza tego poradnika , dotyczącą myślenia i okablowania inteligentnej instalacji elektrycznej podświetlenia LED schodów a że razem z wieściami tam zawartymi zgromadziłeś wszystkie niezbędne elementy, zaplanowałeś, gdzie rozmieścisz elementy i przygotowałeś instalację kablową. Nie ulegajmy przesądom, że czym łatwo i dłużej świecą się lampy wokół własnego domu, tym powstaje się bardziej wytrwały na funkcjonowanie złodziei, czy wandali. Niestety, informacja tym, że inteligentne oświetlenie może być ekologii także poprzez minimalizowanie skutków zanieczyszczenia światłem, wciąż dotąd nie przebiła się do popularnej świadomości.

Instalacje elektryczne dla inteligentnych domów

O także przy wyborze technologii, zwrócić opinię na te, które obsługiwane są przez znaczące firmy na targu mieszkaniowym, co pozwala na kompatybilną rozbudowę systemu a na podzielenie inwestycji na poziomy. Określeniem tym zwie się takie zintegrowanie instalacji domowych, aby można było sterować nimi z pewnego tabletu, przycisku ściennego, zdalnie przez pilota albo i komputer. Można to powiedzieć, że automatyka domowa przechodzi ewolucję podobną do tej, której podlegał monitoring wizyjny: dzięki zastosowaniu skrętki sieciowej banalne broniło się otwieranie i wzmacnianie systemu, natomiast wtedy pociągnęło za sobą lepszą obsługę różnych protokołów, urządzeń oraz programów.

Dlatego również powinniśmy mądrze planować całe oświetlenie domu, jeżeli chcemy cieszyć się urokiem wydawanym nam przez lampy. Ehh naiwniaczki, co wy myślicie, że mężczyzna, który zaleca się samochodem, domem, kasą, jest piękny, dobrze przygotowany, jest usunięcia z obcych krajów stanowi kłopot ze znalezieniem dziewczyny? Zmusilam go internetowo do powiedzenia prawdy..prawda mnie zwalila z nog.banalna historia:kryzys w malzenstwie zaś we mnie sie pomiedzy zakochal.tylko jak kryzys sie skonczyl nie mal nawet przyzwoitosci zeby mi wszystkim powiedziec. Nawet jesli mu bylo przykro i cierpial fakt stanowi jakaś- zdradzil zone, krok w bok i zrujnowal moje zycie.cierpienie stanowi nie do opisania.zwlaszcza jesli sie kocha i uklada zycie ze swoim domniemanym idealem.zycie daje kopa w tylek.ciezko uwierzyc ze mozna byc az tak pozbawionym moralnosci a nie walczyc malzenstwo.

Inteligentny budynek w oparciu o urządzenia naszej firmy Ampio

Chciałbym przygotować w nim coś # inteligentnydom Co prawda w grupie jest on teraz wykończony, a nie jestem nadziei jakiejś sporej ingerencji w instalacje, ale sądzę że co nieco uda się wykonać bezprzewodowo. W rzeczywistości gruby , okropny typ..W dniu dzisiejszym zmienił datę urodzenia i zablokował mnie po tymże kiedy odmówiłam mu porannej wizyty w moim domu.

System Tahoma pozwala na prowadzenie ponad 100 nowych artykułów w technologii io. Wydajemy polecenie wykonania jakiejś operacji, ale również możemy stwierdzić, czy zostawiło ono do celu wykonane Przykładowo brama od garażu nie jest zawarta, bo przy zamykaniu napotkała przeszkodę i znowu automatycznie się otworzyła. Jak wysoce możliwa jest integracja oświetlenia domu z różnymi instalacjami; w pracy znaczy to, że np. uruchomienie danej sprawy może wiązać się z automatycznym opuszczeniem rolet czy z obniżeniem/podniesieniem temperatury w salonie.

Jeszcze więcej osób określa się zainwestować w inteligentny dom, czyli de facto sieć czujników i elementów wykonawczych, jakie są ze sobą zintegrowane i gwarantują wygodne sterowanie poszczególnymi funkcjami budynku. Jak widać, wystarczy trochę podszkolić się z elektroniki i poświęcić swój wolny czas, by móc samemu wykonać taki inteligentny dom Co ważne, takim podejściu należy pomyśleć jeszcze przed budową domu, by przystosować do automatyki instalację elektryczną. Zmiana sposobu działania urządzeń sterujących budynkiem przenosi się bezinwazyjnie, za pomocą programowania, które zależnie z wybranego rozwiązania może przygotować samodzielnie klient lub instalator (także zdalnie).

Inteligentny dom Wrocław

ul. Sosnowa 63

55-040 Bielany Wrocławskie

tel. 721 494 678

Podjeżdżamy pod bramę, która rozumie że wtedy oczywiście nas należy wpuścić, a garaż już jest otworem i zamknie się po tymże gdy będziemy w ośrodku – rzeczywiście będzie wyglądało istnienie w lokalach XXI wieku. Ten z FERGUSON jest wyposażeniem innowacyjnym i bardzo praktycznym, zaoferowany w bardzo dogodnej formie, dzięki dlaczego jego budowa i organizacja ma jedynie kilka sekund, i nieskomplikowany proces gwarantuje, iż taki dzwonek może podłączyć w indywidualnym domu każdy sam.

Komentarze: 100


noavatar.png
Ninogniew 2018-09-10

Zabieram się za nie jeszcze dziś! do środka każdej kulki włożę jeszcze zblanszowany migdał! 😉 wspKasiały prezent walentynkowy 😉

noavatar.png
Bronisława 2018-09-10

robię taką ale z kaszą kuskus

noavatar.png
Lesława 2018-09-11

Cześć, od wczoraj korzystam z aplikacji – zaczęłam od treningów, wkrótce dołączę również dietę jest bardzo przyjazna w użyciu, treningi rewelacyjne – same pozytywy. Przyszedł mi do głowy pewien pomysł, sugestia, jak można jeszcze udoskonalić aplikację. Jako osoba lubiąca wyzwKasia i osiąganie różnych trofeów, bardzo zmotywowałaby mnie możliwość zaznaczKasia wykonanych treningów i zdobywKasia za nie jakichś odznaczeń (jak np. osiagnięcia w aplikacji). Gdybym widziała, że do trofeum „1 nieodpuszczonych treningów pod rząd” brakuje mi tylko jednego, na pewno zebrałabym się nawet najbardziej męczącego dnia

noavatar.png
Jolanta 2018-09-11

czasami to zależy od jakości daktyli, trzeba dodać więcej oleju, bądź właśnie daktyli (NAMOCZONYCH w wodzie)

noavatar.png
Maria 2018-09-11

Witam od jakiegoś czasu śledzę bloga ,a co z a tym idzie zaczęłam interesować się zdrowym odżywianiem. Zaczęłam jeść więcej kasz, warzyw i owoców. Pieczywa i potraw mącznych raczej unikam bo nie wiem które są najzdrowsze. Jednakże czasem najdzie mnie ochota na pierogi czy pieczywo. Prosiłabym o wskazanie które pieczywo i mąka są najzdrowsze. Z góry dziękuje za odpowiedź. Pozdrawiam

noavatar.png
Mieszko 2018-09-11

Kasiu, widząc te emocje na zdjęciach musiało być niesamowicie !Planujesz może jakiś trening w lub okolicach ?Bardzo chciałabym przeżyć to co się dzieję na twoich treningach będąc na nich , a nie tylko na ekranie telewizora.Mam jeszcze jedno pytanie. Czy mogę sama ćwiczyć w domu w wieku 1 lat ? z wf-u twierdzi, że nie powinnam, ponieważ mogę te ćwiczenia źle wykonywać. Bardzo lubię ćwiczyć , dobrze się po nich czuję. Z góry dziękuje za odpowiedź

noavatar.png
Lena 2018-09-11

Kasiu dziękuje za przepisy… zaraz robię ciasto z bananów. Ale dziękuje za piękną inicjatywę szerzenia zdrowego odżywiKasia…. Ty oraz mąż jesteście idKasiumi dla młodych…. super, że mają taki wzór w tym specyficznym świecie…. mam książki kucharskie i przyznam że są to jedne z najlepszych książek na rynku… i już na sam koniec. 😍😘 moja ukochana córeczka ma 5 lat i uwielbia batony z kakao… mówi do mnie: poproszę o te pyszne batony od super super super!!!!!!!!!!

noavatar.png
Domicjan 2018-09-11

Wszystkiego co najlepsze. Rób swoje bo robisz to świetnie i jesteś po prostu dobrym człowiekiem 😘 niech ludzka zawiść nigdy nie wytrąci z równowagi, a zdrowie niech ci sprzyja.

noavatar.png
Bernadeta 2018-09-11

Kasiu dlaczego tegoroczne są 1 ? a zeszłoroczne 1 ? mamy 1 rok i te święta są 1 😉

noavatar.png
Klara 2018-09-11

Ja też jestem ciekawa tego bardzo

noavatar.png
Nawoja 2018-09-11

O moj zastanowcie sie czasem.

noavatar.png
Grzegorz 2018-09-11

Robiłam i polecam przepyszne danie:)

noavatar.png
Fryderyka 2018-09-11

Mikrofala to najgorsze co może być !

noavatar.png
Jarek 2018-09-11

Nie moge sie do tego przekonac, boje sie o dzidziusia, ale daje przyklad! roboty ;D

noavatar.png
Innocenty 2018-09-11

Mniammmmmmmm ??

noavatar.png
Blandyna 2018-09-11

nie polecam samej soji w dużych ilościach ponieważ spowalniają pracę tarczycy i zwiększają estrogen w organizmie. Wszystko z umiarem

noavatar.png
Ewelina 2018-09-11

Już pisałam

noavatar.png
Erwin 2018-09-11

Przysioady wykonuję dosć często i efekty widać

noavatar.png
Nicefor 2018-09-11

Każdemu zdarzają się błędy.Ja nigdy nie chodzę do sklepów na zakupy tylko na bazary po to aby warzywa i owoce były świerze i zdrowe

noavatar.png
Artur 2018-09-11

Aneczko jest taka przecudowna jak jej kochana mamusia.Pozdrawiam

noavatar.png
Jarek 2018-09-16

Cóż cieszy mnie fakt że ta aplikacja jest i gratuluję pani wytrwałości w dążeniu do celu. Podziwiam panią. Tylko że aplikacja ta ma swój jeden potężny minus. Jest ona połączona z aplikacją by i nie ma wersji darmowej- próbnej. Gdyby była to oddzielna aplikacja, darmowa to wielu ludzi by z niej korzystało. Ja na przykład czekałam z niecierpliwością na by chciałam mieć po prostu aplikacje z dobrymi, sprawdzonymi ćwiczeniami. Jeszcze raz gratulacje.

noavatar.png
Leonid 2018-09-16

Zdecydowanie przysiady! co myślisz, żeby przy „wyjściu do góry” jeszcze stawać na paluszkach – też urozmaica przysiady oraz chyba działa na łydki ? 😉

noavatar.png
Paula 2018-09-16

Będę pisała na ten tematpozdrawiam

noavatar.png
wladek 2018-09-16

Właśnie zrobiłam chleb z przepisu z ksiazki zdrowo – jest to najgenialniejszy przepis na chleb jaki kiedykolwiek mialam. Cala moja rodzina jest chora na borelioze i nie mozemy kesc glutenu, itdD ten chleb ratuje sytuacje!!!

noavatar.png
Konradyn 2018-09-16

nie „z kąd” tylko „skąd”

noavatar.png
Cezaria 2018-09-16

Od dziecka sport jest zawsze ze mną. Trenowałam taniec i akrobatykę, obecnie biegam, pływam, jeżdżę na rowerze, ćwiczę, ale gdy pierwszy raz zrobiłam trening, przez 3 dni miałam „zakwasy” czasem i one są potrzebne, a mam je bardzo rzadko – trening naprawdę !!

noavatar.png
waldemat 2018-09-16

Alez należy mieć straszne wyrzuty sumienia! rosół to zupa z zabitych niewinnych zwierząt, naszych braci mniejszych.

noavatar.png
Humbelina 2018-09-17

Kasiu, czy możesz zrobić taką zakładkę ze śniadKasiami

noavatar.png
Efrem 2018-09-17

Kasiu już nie mogę się doczekać kiedy friendstrening będzie w ! nadzieję, że w ogóle będzie, bardzo mi na tym zależy ! :))

noavatar.png
Domasława 2018-09-17

Dziękuję za książkę gotowanie, jest wyjątkowa, oby takich ludzi dbających o innych, motywujących było więcej.Pozdrawiam

noavatar.png
Pamela 2018-09-17

Ktoś już pisał i pytał ale nie było odpowiedzi. Ta cukinia i brokuł surowe? jakoś starte czy jak z nimi postąpić?? ugotowany to sie widelcem rozgniecie. Ale chodzi o reszte warzyw :))

noavatar.png
Czesław 2018-09-17

Spróbuj na noc zjeść porcję węglowodanów np. ryż z rodzynkami. Zobacz co wydarzy się rano powinno to spowodować wzmożony apetyt:)

noavatar.png
witalis 2018-09-17

Witaj pytanie o gluten.Mnóstwo produktów z natury bezglutenowych niestety zawiera śladowe jego ilości.Czy dokładne płukanie usunie resztki glutenu,czy muszę wyłącznie kupować od producentów żywności bezglutenowej.Dodam jeszcze że gluten jest faktycznie cichym zabójcą,po tylu latach wiem wreszcie co jest powodem wszystkich moich problemów zdrowotnych…zaczynam walkę o zdrowie!.

noavatar.png
Gniewomir 2018-09-17

Gratulacje – małe codzienne zwycięstwa są najcenniejsze!

noavatar.png
Grażyna 2018-09-17

Które najlepsze mleko kokosowe?

noavatar.png
Małomir 2018-09-17

Nie koniecznie, ponieważ cukier zawarty w miodzie ma działanie zakwaszające.Pozdrawiam

noavatar.png
Ciechosław 2018-09-17

Kasiu czy mogłabyś napisać coś o rozszerzKasiu diety dla niemowlat? mi sie #babybyann a ze sama jestem mama ktora zacznie zaraz wprowadzać rożne produkty fajnie by było moc coś więcej o tym przeczytać. Moze tez jakieś przepisy?☺️☺️

noavatar.png
Juri 2018-09-17

Mega mi się podobają takie posty i ja również czuję poprawę w każdym aspekcie po zastosowKasiu kilka porad od. Pozdrawiam

noavatar.png
Adrianna 2018-09-17

Brawo pod wrazeniem tego co robisz,wulkan energii,pomyslow…..super!Jednoczesnie mam pytanie.Po tym jak zmienilam dietke na diete z treningami,wyczytalam,ze np po treningu mam wypic koktajl z bialkiem,pewnie padaly juz takie pytKasia ale ktore jest najlepsze?Jesli nie ty moze ktoras z dziewczyny ,ktora przeczyta moj wpis mi pomoze..:-)Dzieki

noavatar.png
Lucyna 2018-09-17

Droga />nie sądzę abyś była właściwą osobą w kwestii pouczKasia kogokolwiek na temat pisowni języka polskiego. Polski obyczaj nakazuje wszystkie używane w korespondencji formy nazywające adresata pisać wielką literą. Wśród nich są formy zaimków osobowych ty, wy oraz zaimków tzw. dzierżawczych twój, wasz. Może więc zanim napiszesz wiadomość na czyimś blogu, niech ktoś z wyższą oceną z języka polskiego go przeczyta; to tak z szacunku dla czytających 😉

noavatar.png
wislawa 2018-09-17

Kasiu,pytanie trochę z innej beczki uwielbiam jajecznicę na jarmużu przyrządzone na maśle klarowanym to idealna dla mnie opcja na śniadanie. Czy to dobre połączenie?pozdrawiam

noavatar.png
Kamelia 2018-09-17

Pani />Dziś telefonicznie dowiedziałam się, ze wykłady oraz treningi z nie są planowane w centrum. To jak to w takim razie jest ? wywiad, w którym opowiadała o tym, ze takie spotkKasia będą, bardzo chciałabym poćwiczyć z

noavatar.png
Elizka 2018-09-17

Super wpis -dziękuję za motywacji

noavatar.png
Marcjusz 2018-09-17

a jak z cenami ? na podanej stronie ich nie ma ?

noavatar.png
Mati 2018-09-17

To co napisała jest bardzo ważne!! żałujcie na ten test bo zdrowie jest najważniejsze !

noavatar.png
Klaudia 2018-09-17

Czy moznw uzyc make gryczaną?

noavatar.png
Mariola 2018-09-17

Gratuluje;)

noavatar.png
Huberta 2018-09-17

nie chce tu nikogo osmieszac, nie kazdy ma wiedze medyczna dlatego dodaje wazna informacje:MLEKO jest duzo bardziej tluste, i zawiera sladowe ilosci kwasu foliowego niz mleko krowie, polecam to drugie, najlepiej z mlekomatow!

noavatar.png
Erhard 2018-09-18

Chcę zamienić czekKasiudę na kakao – (nie toleruję mleka), ile kakao powinnam dodać?

noavatar.png
Leandra 2018-09-18

Witam, jestem tu pierwszy raz i jestem pod wrażeniem tego, że w końcu przepisy są zdrowe i nie upycha się w nich na siłę mięsa że jestem wegetarianką bardzo się cieszę, że tu taki wybór smakowitości trenerka, która naprawdę wie co dobre i zdrowe!Pozdrawiam :DD zaglądać no i ćwiczyć 😉

noavatar.png
Gerwazy 2018-09-18

Witam płyta rewelacyjna. .warsztaty jeszcze lepsze ale szkoda że mam tak daleko do że w nie ma żadnych pozdrawiam

noavatar.png
Serafin 2018-09-18

2-3 lata temu post w wigilię został zniesiony przez

noavatar.png
Gardomir 2018-09-18

Dobrze, że pisze pani o takich sprawach. Być może nie każdy z tego sobie daje sprawę. Gdzie taką wodę kokosową można kupić? jeszcze nie spotkałem się z takim napojem. Choć napoje izotoniczne to chyba wszystkie piłem jakie tylko są możliwe. A wody kokosowej raczej nie spotkałem.

noavatar.png
Blizbor 2018-09-18

już przekazuję Proszę wybaczyć

noavatar.png
Magnus 2018-09-18

Witam pani. Co jest lepsze do 5 latka olej kokosowy czy oliwa z oliwek. Pozdrawiam

noavatar.png
Oswalda 2018-09-18

A ja nadal bede uparcie komentowac z prosba o diete wegetarianska, bo meczace jest szukanie zamiennikow dla miesa, ktore byly by rownie wartosciowe i odpowiadaly kalorycznie. Probowalam przez 2 miesiace, ale sie poddalam.

noavatar.png
Felicyta 2018-09-18

Ja nie mogę spożywać jagód goi, po każdym spożyciu (nawet ostatnio zjadłam batona z kakaem i maca, było tak 9% jagód) niestety wymiotuje. Ta sama historie mam po avokado. Kasiu czy masz pomysł czym może być to spowodowane? zawieraj te dwa produkty aby aż tak silnie wpływały na wymioty?

noavatar.png
Orfeusz 2018-09-18

Chlebek wszystkim smakował, nawet mojemu 1 -miesięcznemu maluchowi????

noavatar.png
Mściwoj 2018-09-18

HMMMM… no jeśli go robiłam to oczywiście, że tak.Wszystkie przepisy wykonuję sama.Pozdrawiam

noavatar.png
Dobromił 2018-09-18

😍😍😍 a jeszcze wczoraj szukałam wersji zdrowej baby wielkanocnej….i już mam 👍🏼 dziękuję 🌸

noavatar.png
Kuba 2018-09-18

Drogie Mam plyte i wykonuje sobie codzinnie cwiczenia. Mam takie male pytanie… czy powtarzacie trening np. dla 2 trymestru 2 razy? wykonuje go raz i potem strechning. Czy to nie za malo?Pozdrawiam

noavatar.png
Lena 2018-09-18

Pani jak przygotować napar z siemia lnianego?

noavatar.png
Orfeusz 2018-09-18

Kasiu, czy będzie zorganizowane w te wakacje jakieś spotkanie z tobą w

noavatar.png
Bianka 2018-09-19

A czy woda aloesowa dla młodych sportowców jest wskazana?

noavatar.png
Ostrobod 2018-09-19

Mam pytanie troszkę nie na temat. Ostatnio w internecie znalazłam sposób na pozbycie się cellulitu. Na szklankę wody sok z połowy cytryny i łyżeczka pieprzu cayenne. Nie można pić częściej niż dwa razy dziennie. Czy jest to bezpieczna metoda? i życzę wesołych świąt!

noavatar.png
Seba 2018-09-19

Kasiu, czy dla kobiet karmiących piersią taki pudding będzie odpowiedni ? na marginesie, wiem, że każde dziecko inaczej reaguje, ale może poleciłabyś kilka przepisów dla mam karmiących bo juz nie mam pomysłów czym urozmaicać sobie dietę. Pozdrawiam ! ☺️

noavatar.png
Aleks 2018-09-19

Pani />jest pani dla mnie autorytetem i inspiracją. To ile pani serca wkłada w swoją pasję, jak także, że mimo ciąży stworzyła pani taki program dla kobiet, jest niesamowite. Mam nadzieję, że to całe dobro wraca do pani z podwojoną siłą, a nawet potrojoną!

noavatar.png
Genowefa 2018-09-19

Pani. Jakiego mleka kokosowego używa?

noavatar.png
Egon 2018-09-19

Ceny podane są po kliknięciu guzika – się.

noavatar.png
Justyn 2018-09-19

Mi strasznie chce się slonych i kwasnych napojow po wysilku ;D

noavatar.png
Lucja 2018-09-20

Super, zacznę pić częściej!

noavatar.png
Dobosława 2018-09-20

Super kciuki Ale dziwi mnie zmiana nazwiska gdy całe życie pracuje sie na swoje.pozdr:)

noavatar.png
Michalina 2018-09-20

Dodany z jogurtem ryżowym

noavatar.png
Artur 2018-09-20

Dodać olej kokosowy

noavatar.png
Sylweriusz 2018-09-20

Od jakiegoś czasu mam wrażenie, że już nie pisze postów na blog, ale ktoś inny. Podobnie jest z odpowiedziami na komentarze. A szkoda…

noavatar.png
Bożymir 2018-09-21

już wkrótce

noavatar.png
Minigniew 2018-09-21

Robiłam😍jest przepyszna👌👌👌

noavatar.png
Franek 2018-09-21

Kasiu, cudowny artykuł;)może napiszesz o potrawach/suplementach, trikach na pozytywne nastawienie, dobra energię, „iskrę” do działKasia;)tak bardzo chciałabym być pełna życia, energii, humoru osoba, jestem matką dwójki dzieci i wiem że im to potrzebne, nie chce by powielali moje wzorce.a tymczasem, jestem totalnie bez motywacji;/

noavatar.png
Miłobor 2018-09-21

Olej kokosowy jest bardzo zdrowy, także dla dzieci.

noavatar.png
Grzymisława 2018-09-21

:-))) suuuuuper!!! tak dalej ;-))) więcej i więcej „szaleństw” że mamy też takie mądre, motywujące osoby, które swoją popularność wykorzystują tak jak się powinno, jak i :-))) i pomagają :-)))

noavatar.png
Sylwin 2018-09-21

Robiłam😍jest przepyszna👌👌👌

noavatar.png
Salwator 2018-09-21

Hey będzie nowa książka?

noavatar.png
Morzysława 2018-09-21

Zgadzam się z tym w 1 % . Mam córki 1 i 5 lat. Obie jedzą dużo warzyw i owoców od początku. Nawyki żywieniowe które w nich wykształciłam procentują teraz. Nie są uzależnione od słodyczy. Ponieważ zawodowo zajmuje się sprzedażą żywności to także one zwracają uwagę na skład produktów (często przy nich czytam etykiety, tłumacze co to znaczy itp). Gdy urodziła się moja starsza córka miała alergię na jajko (które jest w składzie większości słodyczy). Nie jadła nic z jego składem przez prawie 3 lata. Dzięki temu nie pociąga ją słodki smak. Gdy wyrosła z tej alergii „życzliwi” znajomi obsypywali nas za każdym razem słodyczami nierozumiejąc o co mi chodzi? „żałuje” dziecku cukiereczków. A ja jej po prostu tłumaczyłam z czego to jest zrobione. Straszyli że i tak będzie się rzucać na słodycze. Obie często uczestniczą na kinderbalach na których zazwyczaj stół ugina się od słodkości i najczęściej sięgają po owoce i paluszki. Nie zabrKasiam im jeść czekKasiudy czy ciastka ale cieszę się bardzo że chętnie sięgają po owoce jak stają przed takim wyborem. Przerażające dla mnie jest to że rodzice dają dziecku do szkoły słodycze na 2 śniadanie. Teraz w 4 klasie wszystkie te dzieci karmione w ten sposób od zerówki maja poważną nadwagę! się, że piszesz o żywieniu dzieci. Mam nadzieje że dzięki temu więcej mam zwróci uwagę na zdrowe jedzenie dla swoich dzieci i na bezpośredni związek otyłości dzieci z chorobami.Pozdrawiam i mam nadzieje do zobaczenia na

noavatar.png
Cieszymir 2018-09-21

Jeśli sniadanie bt to jak powinna wyglądać kKasiucja? jem 4 posiłki . I kKasiucja jest po treningu. Dodam, ze mam rozpisane od osoby węglowo-tłuszczowa.

noavatar.png
Mikołaj 2018-09-21

Luubię zieloną herbatę PS-Mogę jeszcze oprócz 4 min. ćwiczeń tabaty zrobić z taśmami?

noavatar.png
Hugona 2018-09-22

Na zdrowie:)

noavatar.png
Stefan 2018-09-22

Z takimi pieniędzmi to i ja bym była gwiazda … osób skończyło jej wydział studiów ? ! ona sie wybiła?tylko i wyłącznie dlatego ze ma sławnego męża …. Tyle na tematbo rzeczywiscie w kazdym spozywczaku masz make kasztanowa-wez lepiej zamknij ten blog bo porazka

noavatar.png
wiktor 2018-09-22

Kasiu dlaczego nie będzie na obozie zimowym ?

noavatar.png
Stanislawa 2018-09-22

[…] ryż z jabłkami […]

noavatar.png
Alojzy 2018-09-22

Jak ktoś lubi to czemu nie?

noavatar.png
Emanuela 2018-09-22

Pani dziękuję za ten pouczający post, bardzo wiele wniósł do mojego podejścia do aktywności fizycznej. Teraz już wiem, że nie można przesadzać z ilością treningów typu (co zdarzało mi się robić ćwicząc 6 razy w tygodniu po ok.1 minut), biorąc pod uwagę fakt, iż choruję na niedoczynność tarczycy.Na koniec dziękuję za pracę i serce, które wklada w prowadzenie bloga i udzielanie się na

noavatar.png
Felek 2018-09-22

Ja też chcę wegetariańską!

noavatar.png
ursus 2018-09-22

A adres może?

noavatar.png
Marcin 2018-09-22

A ja jestem kanapowym-sportowcem. Mam juz taki rytułał ze po pracy najpierw cos zjem,pozniej 2 h opoczywKasia i lenistwa a pozniej 1 h ostrego treningu. Kiedys probowalam od razu po prqcy cwiczyc ale sie nie sprawdzalo, organizm nie wyrabial:-)

noavatar.png
Lubomira 2018-09-23

Pychaaaaaa <3

noavatar.png
Alojzy 2018-09-23

Ja też powiem, że pycha, bo próbowałam!

noavatar.png
Salwator 2018-09-23

Proszę nie dodawać sera

noavatar.png
Hilaria 2018-09-23

Kasiu jak dotąd propagowałaś zasady związane z dietą niełączenia, a w tym poście zalecasz łączenie białek z węglowodanami. Czy poglądy na ten temat się zmieniły?

noavatar.png
wirginiusz 2018-09-23

Zblendować orzechy na gładką masę aż wytrąci się olej.

noavatar.png
Gerazym 2018-09-24

Zrobiłam dziś na niedzielny obiadek 😉Trochę zmodyfikowałam sposób przyrządzenia, wszystko wrzuciłam do malaksera, tak aby warzywa również dobrze się zmiksowały. Moje dzieci jak by zobaczyły kawałki cukini i szpinaku, nie zjadłyby. A tak powstała w miarę równomierna masa tez 2 rodzaje najpierw usmażyłam masę bez szpinaku, a do reszty domiksowałam trochę szpinaku, oczywiscie wKasiuły te bez szpinaku ale zjadły obie wersje. Polecam miksowanie dla warzywnych niejadków 😉 zdradziłam im też że w środku jest szpinak, powiedziałam że te zielone drobinki to przyprawa 😉 podałam z ryżem basmati i jarzynką z buraczków z przepisu (znalazłam pod przepisem na barszcz wigilijny)Kasiu dziękuję za ten przepis! moje dzieci pierwszy raz zjadły choć trochę szpinaku 😉

Zobacz więcej


foto
Skuteczne SEO

  • betacam zestawydomonitoringu storrepenispiller sterydy anabola steroider köpa